İşitme Cihazlarında Kefilsiz, Senetsiz 6 Ay Taksit İmkanı Kampanyası

ŞUBEMİZE
GELİN

Tüm Şube­le­ri­miz­de Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu‘ndan si­zin adı­nı­za kre­di baş­vu­ru­su­nu ya­pı­yo­ruz.

HIZLI
BAŞVURUN

T.C Kim­lik nu­ma­ra­nız ile yap­tı­ğı­mız fi­nans­man kre­di­si baş­vu­ru­nuz da­ki­ka­lar için­de so­nuç­la­nı­yor…

GÜLE GÜLE
KULLANIN

Kre­di so­nu­cu olum­lu ise ürü­nü şu­be­le­ri­miz­den he­men tes­lim alın, ke­fil­siz, se­net­siz bir şe­kil­de 6 tak­sit­te öde­yin.

Türkiye Finans Bankası A.Ş., kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya Kredili Mevduat Hesabı açılması durumunda geçerlidir. Kampanya koşulları müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir. Tüketici Kredisi gerçek kişiler tarafından kullanılabilir ve kampanya gerçek kişiler için geçerlidir. Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında bilgiler Türkiye Finans Bankası’ndan alınabilir.

Firmamız Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları; Siemens Signia işitme cihazları ve Oticon işitme cihazları gibi sektörün lider markalarının, hastalarımızın işitme kayıplarına göre mümkün olan en uygun işitme cihazının seçilmesi ve uygulanması.

Tüm işitme cihazlarının teknik servis bakım ve onarımları, işitme cihazı, işitme cihazı pili ve işitme cihazı kalıpları gibi ihtiyaç duyulan ürünlerin temini, işitme testleri, çocuklarda işitme testinin yorumlanması...

Şişli Şubemiz

0212 267 00 21

B.Paşa Şubemiz

0212 545 22 23

G.O.Paşa Şubemiz

0212 535 21 38

Ümraniye Şubemiz

0216 504 89 20

Bakırköy Şubemiz

0212 466 60 60

WhatsApp Destek Hattı

0541 442 47 78

© 2013 Yıldırım İşitme Cihazları

×

Merhaba!

Nasıl yardımcı olabilirim?

×
×
Merhaba, ürünler ve işitme testleri hakkında bilgi almak ister misiniz?