Signia 3 Nx Styletto

0,00 TL
Stokta Var

KANAL SAYISI :24

BANT SAYISI : 48

İŞİTME CİHAZLARININ ESTETİK DÖNÜŞÜMÜ

Yeni ve var olan cihaz kullanıcılarını eşsiz ve muhteşem tasarlanmış Styletto ile etkileyin. Dünyanın ilk SLIM-RIC işitme cihazı stil sahibi yüksek teknoloji Signia Nx platformu ile güçlendirildi.

3 ve 7 performans seviyelerinde mevcut.

YENİ ŞARJ ANLAYIŞI

Styletto kullanıcıları ultra ince taşınabilir şarj ünitesi ve eşsiz lityum-ion bataryası sayesinde işitme cihazlarını tam gün kullanabilmenin tadını çıkarır.

Bu da kablodan, prizden uzak dört günlük kullanıcı özgürlüğü anlamına gelir. Rahatlatıcı bir hafta sonu tatili ya da önemli bir iş gezisi için ideal.

SES KALİTESİNİ ÖLÇMEK İÇİN TASARLANDI

Samimi bir sohbette ya da arkadaşlar arasındaki bir konuşmada, Styletto muhteşem ses kalitesi sayesinde her sesi en doğru şekilde duymanızı sağlar. Own Voice Processing (OVP™) teknolojisi sayesinde buna kendi sesiniz de dahil.

HER SESİ NET ŞEKİLDE DUYMAK İÇİN TASARLANDI

Güzel bir sohbet duyulmayı hakeder. Styletto’nun Konuşma Kalitesi teknolojisi kullanıcıların hem rahatça konuşmalarına hem de söylenenleri gürültülü ortamlarda bile net bir şekilde anlamalarına yardımcı olur. Gürültülü ortamlarda en iyi konuşma kalitesi özelliği enerji tasarruflu Signia Nx çip ile güçlendirilmiştir.

AKUSTİK SÜPER MODEL

Styletto’nun Ses Netliği özelliği kullanıcıların, her durumda hayatın içindeki bütün seslerin tadını çıkarmasını sağlar. Hayatın kendi müziği ve sevdiklerinizin sesleri Styletto ile daha da güzelleşir. 113 dB kuvvetine sahip genişletilmiş dinamik aralık gürültülü çevrelerde bile muhteşem bir sinyal kalitesi sunar.

DİKKAT DAĞINIKLIKLARINI ORTADAN KALDIRIR

Styletto bütün dikkat dağıtıcı sesleri -kulak çınlamaları da dahil- ortadan kaldırarak hayatı zenginleştirir. Styletto çınlamaya karşı üç farklı strateji sunar. Statik gürültü ve okyanus sesi, tinitus terapisinde rahatsız edici çınlama sesini, kişiye göre ayarlanmış terapi sinyalleri ile bastırır. Üçüncü seçenek isecihazın içinde var olan, Notch Therapy özelliği, tonal tinitusu rahatsızlık vermeyecek ve duyulmayacak şekilde tedavi eder, huzur dolu bir deneyim sağlar.

Signia 3 Nx StylettoSignia 3 Nx Styletto
Hemen Arayın

Firmamız Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları; Siemens Signia işitme cihazları ve Oticon işitme cihazları gibi sektörün lider markalarının, hastalarımızın işitme kayıplarına göre mümkün olan en uygun işitme cihazının seçilmesi ve uygulanması.

Tüm işitme cihazlarının teknik servis bakım ve onarımları, işitme cihazı, işitme cihazı pili ve işitme cihazı kalıpları gibi ihtiyaç duyulan ürünlerin temini, işitme testleri, çocuklarda işitme testinin yorumlanması...

Şişli Şubemiz

0212 267 00 21

B.Paşa Şubemiz

0212 545 22 23

G.O.Paşa Şubemiz

0212 535 21 38

Ümraniye Şubemiz

0216 504 89 20

Bakırköy Şubemiz

0212 466 60 60

WhatsApp Destek Hattı

0541 442 47 78

© 2013 Yıldırım İşitme Cihazları

×

Merhaba!

Nasıl yardımcı olabilirim?

×
×
Merhaba, ürünler ve işitme testleri hakkında bilgi almak ister misiniz?