Oticon Sensei

0,00 TL
Stokta Var

KANAL SAYISI : 8
BANT SAYISI : 15

Oticon Sensei, pediatrik hastalar için özel olarak tasarlanmış en yeni işitme cihazıdır. Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa’daki Yıldırım İşitme Cihazları Merkezlerimizde’de satışları devam eden cihazın, son teknoloji Inium platformunda üretilen Sensei, devrim niteliğindeki odyolojik özelliklerini sağlam bir tasarım ile birleştiriyor. Hafif dereceli işitme kaybından, ileri derece işitme kaybına kadar çeşitli seviyelerde işitme problemi yaşayan, çocukların, bebeklik dönemlerinden yetişkinliklerine kadar, değişen ihtiyaçlarını karşılıyor.
Konuşma Koruması E özelliği ile, konuşma seslerinin tam ve doğal olarak işitilmesini sağlar. Sesleri olabildiğince net ve anlaşılır hale getirerek, işitme sisteminin geliştirebileceğisağlam akustik temel oluşturur.
SmartFit Eğitmeni
İşitme cihazlarında bir ilk olan SmartFit Eğitmeni, çocukların kulak kalıplarının ebeveynleri tarafından doğru ve kolayca takılmasını sağlar. Akıllı Sensei LED, kulak kalıbı doğru konumda olmadığı zaman bunu belirterek, ebeveyn ve ilgililerin kulak kalıbını doğru taktıklarını anlamalarına yardımcı olur.
VoicePriority
Gelişmiş bir FM teknolojisi olan VoicePriority özelliği ile sınıf gürültülü olduğunda, FM sinyaline öncelik vererek ek kazanç sağlar. Gürültü seviyesi normale döndüğünde, Sensei işitme cihazı VoicePriority özelliği sayesinde işitme cihazının mikrofon sinyalleri ile hızlıca dengeleyerek çocuğun ortamdan kopmasını engeller.
Alerji Yapmaz Nano Kaplama
Çocukların işitme problemleri kadar sağlık ve konforunu da ön planda tutan Oticon Sensei hipo-alerjik nano kaplaması ile çocukların hassas ciltlerin koruyarak işitme cihazılarında bir ilke daha imza atar.

Oticon Sensei
Hemen Arayın

Firmamız Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları; Siemens Signia işitme cihazları ve Oticon işitme cihazları gibi sektörün lider markalarının, hastalarımızın işitme kayıplarına göre mümkün olan en uygun işitme cihazının seçilmesi ve uygulanması.

Tüm işitme cihazlarının teknik servis bakım ve onarımları, işitme cihazı, işitme cihazı pili ve işitme cihazı kalıpları gibi ihtiyaç duyulan ürünlerin temini, işitme testleri, çocuklarda işitme testinin yorumlanması...

Şişli Şubemiz

0212 267 00 21

B.Paşa Şubemiz

0212 545 22 23

G.O.Paşa Şubemiz

0212 535 21 38

Ümraniye Şubemiz

0216 504 89 20

Bakırköy Şubemiz

0212 466 60 60

WhatsApp Destek Hattı

0541 442 47 78

© 2013 Yıldırım İşitme Cihazları

×

Merhaba!

Nasıl yardımcı olabilirim?

×
×
Merhaba, ürünler ve işitme testleri hakkında bilgi almak ister misiniz?