Oticon Dynamo SP 4

0,00 TL
Stokta Var

KANAL SAYISI : 4
BANT SAYISI : 15

Oticon, Dynamo ile ileri ve çok ileri derecedeki işitme kayıplı kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde iyileştirilmiş olan BrainHearing teknolojisini Super Power ürün segmentinde de sunuyor.
Dynamo’da sunulan özellikler, ileri derecede işitme kayıplı kişilerin 3 temel gereksinimini gerçekleştirir.
Tam bir ses erişimi Tüm konuşma detaylarının hesaba katılması Kişiselleştirme
Bunları sunmamızı sağlayan özellikleri:
Yüksek güç: 143 dB SPL/82 dB Speech Rescue – Oticon’un frekans kompozisyonu teknolojisi Speech Rescue ve Speech Guard E’nin kombinasyonu Power kullanıcılar için iyileştirilmiş Feedback yönetimi – Inium Sense feedback shieldSP Super Power kullanıcılara kişiselleştirme imkanını sunan YouMatic(Siz matik) özelliği Bu alanda çalışma yapan uzmanlar tarafından geliştirilmiş çift taraflı uygulama protokolü Speech Rescue
Speech Rescue, ileri ve çok ileri derecede işitme kayıplarına yüksek frekanslı seslere erişme imkanı sağlayan Oticon’nun frekans kompozisyonudur. Kompozisyon – Kopyalama ve koruma fonksiyonudur- Biz sesleri birbiri üzerine yerleştirmekteyiz. Yüksek frekanslı bantlar daha alçak frekans bölgesine kopyalanır ve orijinal yüksek frekanslı bantlar kendi orijinal konumlarında korunur. Biz konuşma detaylarının daha fazla korunması için alçaltılan sinyalin doğal bağlantısının korunması gerektiğine inanmaktayız.
Bu methot kullanıcıya S ve T gibi yüksek frekansı sesleri işitebilme imkanı sunmayı temel alır. Bu işlem orta frekanslardaki ses ip uçları gibi önemli sesleri bozmadan yapılır.

Oticon Dynamo SP 4
Hemen Arayın

Firmamız Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları; Siemens Signia işitme cihazları ve Oticon işitme cihazları gibi sektörün lider markalarının, hastalarımızın işitme kayıplarına göre mümkün olan en uygun işitme cihazının seçilmesi ve uygulanması.

Tüm işitme cihazlarının teknik servis bakım ve onarımları, işitme cihazı, işitme cihazı pili ve işitme cihazı kalıpları gibi ihtiyaç duyulan ürünlerin temini, işitme testleri, çocuklarda işitme testinin yorumlanması...

Şişli Şubemiz

0212 267 00 21

B.Paşa Şubemiz

0212 545 22 23

G.O.Paşa Şubemiz

0212 535 21 38

Ümraniye Şubemiz

0216 504 89 20

Bakırköy Şubemiz

0212 466 60 60

WhatsApp Destek Hattı

0541 442 47 78

© 2013 Yıldırım İşitme Cihazları

×

Merhaba!

Nasıl yardımcı olabilirim?

×
×
Merhaba, ürünler ve işitme testleri hakkında bilgi almak ister misiniz?