Hakkımızda

Yıldırım İşitme Cihazı Merkezleri İçin
Şunları Söyleyebiliriz;

“İşitme kaybı yaşayan hastalara daha kaliteli ve iyi bir işitme cihazı sunabilmek için 2013 yılından beri çaba gösteren, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman Odyometrist ve işitme cihazları teknik servis ekibimiz ile hastalarına daha iyi işitme cihazları verebilmek için üreten ve düşünen bir firma” diyebiliriz.

İşitme Cihazı Uygulamasını
Gerçekten Severek Yapıyoruz

Belki de işitme cihazı uygulaması yaptığımız hastaların memnuniyetinin tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işitme cihazını severek uyguladığınız zaman işitme cihazı uygulaması alanında kendinizi daha da geliştirmiş ve daha başarılı görebilirsiniz.İşitme merkezimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve işitme alanında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşitme Cihazları satışlarında daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Odyoloji ve işitme cihazındaki gelişmeleri ve tüm işitme cihazı teknolojisindeki yenilikleri yakından takip ederek uzmanlarımıza bu konularda sürekli eğitim ve bilgilendirme yapıyoruz. İşitme cihazı alanında yeni olan ne varsa takip etmeye ve en son teknoloji işitme cihazlarını hastalarımıza sunmaya gayret ve çaba göstermeye çalışıyoruz.

“İşitme Cihazının satışından sonra bahane değil çözüm üretiyoruz.”

İşitme cihazlarının satışının tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı işitme kayıplı hastanın ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermeye çalışırken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa,İşitme cihazı kullananların sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işitme cihazını sattıktan sonra ”bahaneler” değil ”çözümler” üretiyoruz.

“İşitme cihazının disiplinli ve programlı bir takip süreci olduğunu biliyoruz ve işitme kayıplı hastalarımızı takip ediyoruz.”

Hizmet verdiğiniz işitme kayıplı hastalarımıza her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; işitme cihazı kullanıcısını memnun etmek için mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde hastaların takip edilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşitme cihazı verdiğimiz her hastanın ihtiyaçlarını düzenleniyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Yıldırım İşitme cihazı merkezini daha yakından tanıdığınızda diğer işitme merkezlerinden farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

© 2013 Yıldırım İşitme Cihazları

×

Merhaba!

Nasıl yardımcı olabilirim?

×
×
Merhaba, ürünler ve işitme testleri hakkında bilgi almak ister misiniz?