Hakkımızda

Yıldırım İşitme Cihazı Merkezleri İçin
Şunları Söyleyebiliriz;

“İşitme kaybı yaşayan hastalara daha kaliteli ve iyi bir işitme cihazı sunabilmek için 2013 yılından beri çaba gösteren, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman Odyometrist ve işitme cihazları teknik servis ekibimiz ile hastalarına daha iyi işitme cihazları verebilmek için üreten ve düşünen bir firma” diyebiliriz.

İşitme Cihazı Uygulamasını
Gerçekten Severek Yapıyoruz

Belki de işitme cihazı uygulaması yaptığımız hastaların memnuniyetinin tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işitme cihazını severek uyguladığınız zaman işitme cihazı uygulaması alanında kendinizi daha da geliştirmiş ve daha başarılı görebilirsiniz.İşitme merkezimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve işitme alanında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşitme Cihazları satışlarında daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

Odyoloji ve işitme cihazındaki gelişmeleri ve tüm işitme cihazı teknolojisindeki yenilikleri yakından takip ederek uzmanlarımıza bu konularda sürekli eğitim ve bilgilendirme yapıyoruz. İşitme cihazı alanında yeni olan ne varsa takip etmeye ve en son teknoloji işitme cihazlarını hastalarımıza sunmaya gayret ve çaba göstermeye çalışıyoruz.

“İşitme Cihazının satışından sonra bahane değil çözüm üretiyoruz.”

İşitme cihazlarının satışının tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı işitme kayıplı hastanın ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermeye çalışırken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa,İşitme cihazı kullananların sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işitme cihazını sattıktan sonra ”bahaneler” değil ”çözümler” üretiyoruz.

“İşitme cihazının disiplinli ve programlı bir takip süreci olduğunu biliyoruz ve işitme kayıplı hastalarımızı takip ediyoruz.”

Hizmet verdiğiniz işitme kayıplı hastalarımıza her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; işitme cihazı kullanıcısını memnun etmek için mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde hastaların takip edilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşitme cihazı verdiğimiz her hastanın ihtiyaçlarını düzenleniyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Yıldırım İşitme cihazı merkezini daha yakından tanıdığınızda diğer işitme merkezlerinden farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

Firmamız Bünyesinde Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları; Siemens Signia işitme cihazları ve Oticon işitme cihazları gibi sektörün lider markalarının, hastalarımızın işitme kayıplarına göre mümkün olan en uygun işitme cihazının seçilmesi ve uygulanması.

Tüm işitme cihazlarının teknik servis bakım ve onarımları, işitme cihazı, işitme cihazı pili ve işitme cihazı kalıpları gibi ihtiyaç duyulan ürünlerin temini, işitme testleri, çocuklarda işitme testinin yorumlanması...

Şişli Şubemiz

0212 267 00 21

B.Paşa Şubemiz

0212 545 22 23

G.O.Paşa Şubemiz

0212 535 21 38

Ümraniye Şubemiz

0216 504 89 20

WhatsApp Destek Hattı

0555 563 57 12

© 2013 Yıldırım İşitme Cihazları

×

Merhaba!

Nasıl yardımcı olabilirim?

× Canlı Destek Yayında