Siya

» Son derece hızlı ve hassas teknolojisi ile kullanıcılara, zorlu dinleme ortamlarında bile 360º ses tarama özelliği ile daha net bilgi sağlar. Bu açık ses deneyimi, kullanıcıya birden fazla konuşmacının sesini tanıma imkanı sağlayarak hangisine odaklanacağına karar vermesini sağlar.

» Devrim niteliğinde bir özellik . Multiband Adaptive Directionality LX teknolojisi ile gürültüde üstün ayırt etme becerisi sunar.

» Velox Platformu 50 kat daha hızlı ses işlemleme özelliği ve sektörde öncü 48 frekans kanal sayısı ile bu mini çip başlı başına bir teknoloji harikasıdır.

» BrainHearing, gürültülü ortamlarda beyne destek olan teknolojileri barındırır.

» Geleneksel teknolojiyi aşan performans - Oticon Siya, gürültülü ortamlarda konuşmayı anlama özelliğini destekler ve Multiband Adaptive Directionality LX sayesinde birden fazla konuşmacıyı anlama yönünden eşsiz bir ekonomik çözümdür.

» TwinLink™ kablosuz teknoloji, 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliği ile yüksek ses kalitesi ve çok düşük elektrik tüketimi sayesinde mümkün olan en iyi işitsel performansı sunar.

» Dünyanın ilk internet bağlantılı işitme cihazı, IFTTT ağı üzerinden internete doğrudan bağlanarak, kullanıcılara günlük hayatı kolaylaştıran çeşitli "akıllı ev" cihazlarına bağlanabilme olanağı tanır.
Whatsapp
Hemen Ara
SAĞLIK