OPN

» Son derece hızlı ve hassas teknolojisi ile kullanıcılara, zorlu dinleme ortamlarında bile 360º ses tarama özelliği ile daha net bilgi sağlar. Bu açık ses deneyimi, kullanıcıya birden fazla konuşmacının sesini tanıma imkanı sağlayarak hangisine odaklanacağına karar vermesini sağlar.

» Devrim niteliğinde iki özellik - OpenSound Navigator™ ve Spatial Sound™ LX – birlikte çalışarak açık ses deneyimini sağlar.

» Bu yeni açık ses teknolojisi çığır açan Velox platformu sayesinde mümkündür. 50 kat daha hızlı* ses işlemleme özelliği ve sektörde öncü 64 frekans kanal sayısı ile bu mini çip başlı başına bir teknoloji harikasıdır.

» 20/20/30 – BrainHearing, gürültülü ortamlarda beyne destek olur: %20 daha az dinleme çabası, %20 daha fazlasını hatırlama kabiliyeti, %30 daha iyi konuşmayı anlama.**

» Normal işitmeye yakın performans – Oticon Opn, gürültüyü baskılayarak dinleme çabasını büyük ölçüde azaltabilmesi sayesinde, işitme kayıplı kişilerin normal işitmeye sahip kişilerle aynı gürültülü ortamlara aktif şekilde katılımını destekler.***

» Geleneksel teknolojiyi aşan performans – Oticon Opn, gürültülü ortamlarda konuşmayı anlama özelliğini destekler ve OpenSound Navigator sayesinde birden fazla konuşmacıyı anlama yönünden eşsiz bir üründür.****

» TwinLink™ kablosuz teknoloji, 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliği ile yüksek ses kalitesi ve çok düşük elektrik tüketimi sayesinde mümkün olan en iyi işitsel performansı sunar.

» Dünyanın ilk internet bağlantılı işitme cihazı, IFTTT ağı üzerinden internete doğrudan bağlanarak, kullanıcılara günlük hayatı kolaylaştıran çeşitli “akıllı ev” cihazlarına bağlanabilme olanağı tanır.
Whatsapp
Hemen Ara