OPN S

Oticon Opn ile yeni bir endüstri standardı oluşturuyoruz - Oticon Opn S ise bunu daha da ileriye götürüyor:

» Velox S - yeni bir işlemleme gücü seviyesi. Daha hızlı otomatik özellikler, yeni çok hassas dedektörler ve kapasitesi artırılmış bellek Velox S platformunu bugüne kadarki en güçlü Oticon yaparak sesi saniyede ilave 56.000 kere analiz etmemizi mümkün kılıyor.

» OpenSound Navigator zorlu dinleme ortamlarında bile kullanıcılara 360º ses ortamları hakkında daha doğru bilgiler sağlar. Bu açık ses deneyimi birden fazla konuşmacıya erişim sağlar ve kullanıcının odaklanacağı şeye karar verebilmesini mümkün kılar.

» Kullanıcılara sunulan yeni OpenSound Booster gücü - en çok ihtiyacı olana, ihtiyaç duyduğu her ortamda, her an daha fazla yardım sunar.

» OpenSound Optimizer - feedback yönetiminden, feedback’in önlenmesine - Optimum kazanç, açık kanal uygulaması ve feedback’in olmaması ile OpenSound Optimizer kullanıcılarını yeni bir açık ses deneyimi seviyesine taşıyor.

» OpenSound Optimizer ile OpenSound Navigator ile desteklenen Oticon Opn S konuşmaların anlaşılmasını bir üst seviyeye taşıyor ve normal işitme ile olan farkı kapatıyor.

» Çok geniş yelpazede kablosuz bağlantı olanakları - ConnectClip ile tüm modern akıllı telefonlardan el kullanmadan yayın.

» Yeni miniRITE R - Zarif ve göze batmayan bir tasarımda açık ses deneyimi, üstün bağlanabilirlik ve en son teknoloji lityum iyon şarj edilebilir pil teknolojisinden oluşan eşsiz bir kombinasyon.

» Oticon ON App - Kullanıcılara Oticon Opn S'in üstün odyolojisine katkıda bulunan farklı özellikler ve fonksiyonlar sağlamak üzere tasarlandı.

Whatsapp
Hemen Ara
SAĞLIK