Signia 3 Nx Styletto

KANAL SAYISI : 16
BANT SAYISI : 32

Yeni Cellion işitme cihazı Şarj edilebilme inovasyonları.
Günü en iyi şekilde yaşayın. Akıllı TekKabin dizaynının işitme cihazı teknolojisi ile birleştiği jenerasyona hoşgeldiniz.

Cellion™, yüksek kapasiteli lityum-iyon güç bataryasına sahiptir, böylece beklenmedik zamanlarda tükenme durumunun yaşanması konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Buna ek olarak, endüktif şarj edilebilme özelliği tam uygunluk sağlar

Pil kullanımını unutun.
Mükemmel dizayn yanlızca estetik için değildir - zeki form ve fonksiyonların bir araya gelmesi ile oluşur. Cellion’un eşsiz TekKabin dizaynı ile mühendisliği birleştirdiğimiz dünyanın ilk: şarj kontakları olmayan lityum-iyon işitme cihazı. Cellion’un şarj edilebilir lityum-iyon bataryası, kablosuz endüktif şarj teknolojisini pil değişimine gerek olmadan kullanır. Cellion işitme cihazlarını şarj aletine koymanız yeterlidir, geri kalanı akıllı elektronikler halledebilir. Cihazları şarj aletinden çıkardığınızda kullanımınız için otomatik olarak açılacaktır. Kullanmaya devam edin – iki güne kadar şarj etmeye gerek kalmayan limitsiz kullanıma sahip tek işitme cihazlarıdır. İhtiyaç olduğu zaman, sadece 30 dakika şarj etmeniz 7 saat boyunca kullanabilmenizi sağlar!

Şarj etmek: Cellion dünyanın lityum-iyon teknolojisinin endüktif şarj edilebilme özelliği ile birleştirilmiş ilk işitme cihazıdır.
Whatsapp
Hemen Ara
SAĞLIK