Bayilik

Neden İşitme Cihazı Bayiliği?

İşitme cihazları satışı ve uygulaması alanında 2013 yılında beri hizmet vermekte olan firmamız, artı değer yaratmak adına 2016 yılı itibari ile
Yıldırım İşitme Cihazları olarak bayilik sistemini hayata geçirme kararı almıştır.

Bünyesinde SIEMENS işitme cihazları ve OTICON işitme cihazları gibi sektörümüzün lider markalarının satış ve yetkili teknik servis hizmetini vermekte olan firmamız, işitme cihazı alanında yatırım yapmak isteyen girişimcilerimiz ile Türkiye genelinde işitme cihazları satış ve uygulama merkezi hizmet ağını genişleterek işitme engeli yaşayan insanlarımıza kaliteli hizmet vererek başarı basamaklarını birlikte tırmanmayı hedefliyor…

Bayilik sisteminin avantajları nelerdir?

Piyasada tanınmış ve yerleşmiş bir firmanın ismi ile işe başlamak, yatırımcı için sıfırdan başlamaktan daha kolay ve avantajlı olmaktadır.
Bayilik, marka, işletme ve isim hakkı yanında bayiye, eğitim, reklam,tanıtım, malzeme, promosyon gibi konularda da destek sağlamaktadır.
Dünya piyasalarındaki yoğun rekabet göz önüne alındığında, bu sistem ile yatırım yapmak, yatırımcılar için daha kolay ve risksiz olmaktadır.
Bayi tanınmış bir marka, isim ya da işletme hakkını alırken, ek olarak ulusal ve uluslararası bir standardı da elde etmektedir.
Ülke ekonomisi açısından bayi sisteminin avantajı, sistem sayesinde ülkeye yeni ürün ve hizmetler yanında yeni teknolojiler ve iş organizasyonlarının gelmesidir.Yatırımcı Marka şöhretinden yararlanmakta, böylece avantaj elde etmektedir.

Yıldırım İşitme sektörel tecrübelerini sizinle paylaşıyor. Uygulama merkezi hizmet ağını genişleterek işitme engeli yaşayan insanlarımıza kaliteli hizmet vererek başarı basamaklarını birlikte tırmanmayı hedefliyor…

Yatırım Bütçe

İşitme merkezi açmak için ne kadar yatırım gerekli?

Lokasyon Bölge

Nerede işitme cihazı satış ve uygulama merkezi açmalı?

Sektörel Bilgi

Çocuklarda İşitme testi için neler gerekli?

Sektörel Analiz

Türkiye’de yıllık ortalama kaç adet işitme cihazı satışı yapılmaktadır?

Sektörel Tecrübe

İşitme merkezi açıldığında neler yapılmalı?

Marka Tanıma

Hangi markalarla çalışmalıyım?

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz.


© 2013 Yıldırım İşitme Cihazları

×

Merhaba!

Nasıl yardımcı olabilirim?

×
×
Merhaba, ürünler ve işitme testleri hakkında bilgi almak ister misiniz?